• Üdvözöljük iskolánk honlapján!
      Vítame Vás na stránke našej školy!

„Nem éheznek és nem szomjaznak többé…
      Mert a bárány, aki középen van, legelteti őket,
      és elvezeti őket az élet vizének forrásaihoz.”

(Jel. 7, 16-17)

• Újdonságok

• A Föld napja

A Föld napjáról emlékeztünk meg iskolánkban április 22-én. Fát ültettünk, énekeltünk, szavaltunk, játszottunk, mesét néztünk. Fontos nap volt ez a mai, mert: „ Csupa kék, csupa zöld, a miénk ez a Föld. Legyen zöld, legyen kék, itt élünk, te is védd! Csupa kék, csupa zöld, csudaszép ez a Föld.”

• Vers és prózamondó verseny

Iskolánk tanulói 2024. április 19-én sikeres résztvevői voltak a Deregnyői Alapiskola által már hagyományosan megrendezett Vers és prózamondó versenynek.Teru Elemér, második osztályos tanuló, 3.helyezést ért el prózamondásban.Teru Marián, Csóka Klára és Fényes Rozália szintén sikeresen képviselték iskolánkat.Köszönjük a lehetőséget és tanulóinknak a szorgalmas munkát!

• Jane Haining Angol Nyelvi Emlékversenyen

Iskolánk 8.osztályos tanulói: Feterik Cecília, Kaszonyi Kristóf, Varga Veronika, Dobos Áron és Szűcs Anna ebben a tanévben is részt vettek a Jane Haining Angol Nyelvi Emlékversenyen. Az írásbeli fordulóból Dobos Áron jutott a szóbeli döntőbe. A döntőt Budapesten rendezték meg a Budapesti Református Skót Misszió dísztermében. Áron sikeresen helyt állt a versenyen. Gratulálunk eredményéhez.

• Nárciszok napjá

A nárciszok napján, április 18-án 9. osztályosaink segítségével adományokat gyűjtöttünk a rákos megbetegedésben szenvedők számára. Minden kedves adakozónak köszönjük a hozzájárulást!

• Bejelentkezés

• Kapcsolatok

• Iskola megnevezése
        • Cirkevná základná škola Reformovanej kresťanskej cirkvi s vyuč. jaz. maď. Vojany